Знайдено товарів: 433

Плитка для ванної

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Перед початком ремонту у ванній кімнаті варто заздалегідь знайти якісні облицювальні матеріали для підлоги та стін. З огляду на часте прийняття душу для цього приміщення характерні підвищений рівень пароутворення і висока вологість. З цієї причини рекомендуємо звернути увагу на оздоблення, стійке до впливу води та побутової хімії для догляду за ним. Все це, а ще й екологічну безпеку, забезпечить плитка у ванну кімнату Cerrad. Вивчайте каталог на сайті та обирайте ідеальні для себе товари!

Сучасні дизайнерські рішення

Дуже часто в ванних кімнатах кахлем покривається до 90% простору. Необхідність оформити велику площу викликає справжній політ фантазії. Необов'язково покривати все плиткою одного кольору, можна комбінувати відтінки, фактури, а також створювати справжні панно з фрагментів різного розміру. Десятки серій польського виробника керамограніту та клінкеру дозволяють реалізувати найсміливіші фантазії.

При суміщеному санвузлі краще звернути увагу на плитку світлих відтінків і мозаїчний дизайн. Останній варіант прийнятніше використовувати при наявності асиметричних і увігнутих поверхонь. Мозаїка може стати родзинкою інтер'єру, оформленого в стриманому класичному стилі. Яскрава клінкерна плитка на одній зі стін у ванній кімнаті здатна створити акцент на зоні умивальника або душу. Подібні рішення завжди виглядають мальовничо.

У колекції виробника є клінкер і керамограніт з імітацією натуральних матеріалів. Так, покриття під камінь або під дерево допоможе приховати сліди від крапель води та врівноважити загальну атмосферу. Більше вишуканості та елегантності додасть керамограніт під мармур. Він відмінно поєднується з однотонним полотном коричневого, бірюзового або блакитного кольору. Ефект свіжості вдається отримати при укладанні білої плитки.

Для ванної кімнати дизайнери радять обирати світлі кольори, але ви можете зупинитися на сміливих варіантах, адже асортимент Церрад дарує таку можливість. Зверніть увагу на глянцеві зразки, якщо бажаєте візуально розширити кімнату. Дзеркальний ефект створить наповнений витонченістю острівець релаксу у вашій квартирі.

Купівля плитки від виробника

Дизайнерські серії керамогранітної та клінкерної плитки від польського виробника Церрад представлені в нашому інтернет-магазині. Колекції відрізняються тематичною спрямованістю, що визначає візуальні й технічні параметри кахлю. Не варто витрачати час на вивчення продукції інших компаній, краще відразу довіритися професіоналам, які знають свою справу. Повний каталог товарів на сайті дозволяє ознайомитися зі зразками різних стилів і встановити фільтр за призначенням, типом, стилізацією, кольором, матеріалом, товщиною й іншими показниками.

Купити плитку для ванної з гарантією можна жителям Києва, Одеси, Харкова та менш населених міст України. Уявіть свою ідеальну ванну кімнату та спробуйте доповнити оригінальний задум довговічним керамогранітом або клінкером. Не бійтеся експериментувати!