БУДЬТЕ В ТРЕНДЕ
Новинки керамогранита под бетон и дерево
Перейти
Розпродаж залишку
Колекція Tilia Magma
420 грн/м²
Перейти до товару
Плитка Церрад
Оптова та роздрібна реалізація клінкерної плитки
Повний асортимент від заводу
Перейти до каталогу
Доставка по всій Україні
Ви отримаєте замовлення де б не знаходилися
Доставимо швидше за всіх
Дізнатися подробиці
Знижки всім!
У нас діє накопичувальна система знижок для постійних клієнтів
Знижки при замовленні від 1000 грн
Умови акції

Клінкерна плитка Cerrad

Новинки магазину

Одним з найміцніших, довговічних і естетично привабливих оздоблювальних матеріалів вважається клінкерна цегла. Сотні компаній пропонують придбати цей товар, але далеко не всі з них можуть похвалитися вмінням ідеально поєднувати сучасні технології і старовинні польські традиції в рамках виробничого процесу.

Відомий європейський виробник клінкеру

випускає клінкерну плитку методом глибокого випалу. Метод виробництва продукції польським заводом унікальний не тільки в рамках країни, але і в європейських масштабах. Співробітники компанії постійно стежать за розвитком технологій, не упускають нововведень, покращують базу знань і укладають численні партнерські відносини з представниками різних держав. Не дивно, що клієнти компанії діляться виключно позитивними відгуками.

Більше двох десятків років на заводі створюється унікальна продукція, що відповідає всім галузевим нормам. Італійські виробничі лінії роблять процес максимально ефективним. Динамічний розвиток компанії відбувається завдяки трьом основним напрямкам:

  • підвищенню професіоналізму співробітників;
  • відсутності остраху вводити нововведення;
  • свіжим поглядам на дизайн.

Саме такий підхід робить керамограніт Церрад ідеальним продуктом, вписується в сучасну картину світу. На нього звертають увагу інвестори, дизайнери та архітектори, що підтримують оригінальний підхід, високу якість і творчі нотки в організації житлового простору.

Фасад, фартух, підлога і ще сотні способів застосування

В каталозі польського виробника вдається знайти матеріал для облицювання сходів, терас, балконів, доріжок і живих приміщень. Обшивка плиткою можлива всередині і зовні будівель, а підвищена опірність зовнішнім механічним навантаженням дозволяє укладати матеріал в місцях громадського призначення з великою кількістю відвідувачів. Плитка під цеглу різних розмірів застосовується для обшивки:

Ще один варіант використання - декоративне оздоблення поверхонь для підтримки загального напрямку художнього оформлення.

На плитковому виробництві чиста глина з частиною кварцових пісків обробляється по техніці глибокого випалу, завдяки чому стає максимально щільною та стійкою до впливу морозів, вологи і температурних впливів. На виході в магазини поставляється екологічно безпечна продукція, яка ідеальна для обробки різних поверхонь.

Офіційний дилер плитки Cerrad

Купити клінкерну плитку в Україні можна в нашому магазині – офіційний дилері продукції Церрад. Безпосередня співпраця з компанією-виробником дозволяє встановити вигідні ціни і надати гарантію на товар. Каталог на сайті оновлюється відразу ж після виходу нових колекцій. Покупці з Києва можуть відвідати салон особисто, щоб ознайомитися з асортиментом.