БУДЬТЕ В ТРЕНДЕ
Новинки керамогранита под бетон и дерево
Перейти
Розпродаж залишку
Колекція Tilia Magma
995 грн/м²
Перейти до товару
Плитка Церрад
Оптова та роздрібна реалізація клінкерної плитки
Повний асортимент від заводу
Перейти до каталогу
Доставка по всій Україні
Ви отримаєте замовлення де б не знаходилися
Доставимо швидше за всіх
Дізнатися подробиці
Безкоштовна доставка!
По Києву при замовленні на суму від 15000 грн
Детальніше

CERRAD

Новинки магазину

Довговічні і актуальні колекції керамограніта і клінкеру від Cerrad - це приємна знахідка для споживачів з різних країн. Польська плитка користується попитом з метою створення стильних і гармонійних інтер'єрів в кімнатах житлового та комерційного призначення. Компанія не перший рік займається випуском оздоблювальних матеріалів, які заслуговують на виключно позитивні відгуки. Скористайтеся шансом купити якісне керамічне покриття Церрад в інтернет-магазині офіційного дилера, що обслуговує з доставкою по Україні.

Виробник Cerrad: історія і традиції

Відомий польський бренд дуже швидко став популярним у власній країні і за її межами. Засновники компанії випускають керамограніт і клінкер з дотриманням старовинних місцевих традицій, але при цьому не забувають про вдосконалення технологічної бази для покриття всіх запитів сучасних споживачів. Плитка Церрад виробляється за допомогою впровадження унікальної методики, якої не знайти аналогів в Європі.

Клінкерна плитка Cerrad виготовляється із застосуванням глибокого випалу з 1994 року. З моменту появи на прилавках вона невпинно удосконалюється як в технічному, так і в естетичному аспекті. Засновники бренду укладають співпраці з кращими іноземними фахівцями і не обмежують себе в ресурсах, щоб випускати продукцію, яка підкорить весь світ.

Впровадження на польські фабрики виробничих ліній італійського походження свого часу значно підвищило швидкість виробництва клінкеру та керамограніта для стін, фасадів, підлог і сходів. Можна сказати, що у торгової марки є все, щоб бути лідером галузі, але вона продовжує розвиватися. Покращення виробничого процесу спостерігаються з різних сторін, так як ведеться активна робота за такими напрямками:

  • активне введення інновацій;
  • власні погляди на дизайн;
  • підвищення кваліфікації працівників.

Комплексний підхід зробив керамограніт Cerrad відомим, а бренду дозволив зайняти місце на п'єдесталі першості в галузі. Облицювальна і фасадна плитка польського виробника активно застосовується архітекторами і дизайнерами. Вона привертає увагу інвесторів і звичайних людей, готових до творчих експериментів або ж бажаючим виконати обробку будинку в класичній стилістиці.

Колекції Cerrad: способи застосування

Офіційний сайт магазину прямого постачальника плитки польського бренду - це відмінна можливість відкрити каталог Cerrad. Він містить десятки стилістично різних колекцій клінкеру, який буде красиво виглядати і витримає навантаження терас, фасадів, балконів, сходів, вуличних стежок в саду. Головне достоїнство плитки - висока зносостійкість і збереження первозданного фабричного виду при значних механічних навантаженнях. Матеріал часто вибирають для обробки окремих зон в громадських місцях, а при експлуатації в будинку або в просторі житлового призначення він стає вічним покриттям.

Cerrad плитка створюється з відбірної глини з домішкою кварцових пісків. Отримана суміш з добавками для більшої міцності обпалюється за унікальною методикою. В результаті на вітрині з'являється міцний, довговічний, стійкий до різких змін температур клінкер. Він вражає не тільки експлуатаційними параметрами, тому застосовується і в якості декору. Багато колекцій плитки Церрад виглядають як лаконічні твори мистецтва.

Оригінальна плитка в інтернет-магазині Cerrad Україна

Наш сайт створений для покупців, які піклуються про комфортний і красивому просторі навколо себе, тому вибирають тільки кращий клінкер. Магазин плитки Cerrad в Києві безпосередньо співпрацює з брендом, тому в будинках українців з'являється виключно оригінальне керамічне покриття. Ми надаємо гарантію на екологічно безпечний, міцний і красивий матеріал для облицювання з польським колоритом. Вибрати вироби для влаштування його на будь-яких поверхнях за ціною каталогів виробника можна з класичних і нових колекцій. Клієнти з усіх областей України обслуговуються онлайн, а жителі Києва мають можливість розглянути виставкові стенди з клінкером і керамогранітом Cerrad в шоу-румі.