Знайдено товарів: 570

Плитка для стін

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Плитка для стін являє собою покриття для облицювання, що використовується при оформленні приміщень. На ринках представлено безліч різноманітних моделей, проте для того, щоб визначитися з найбільш відповідним варіантом, необхідно вивчити властивості і види виробів.

Особливості та види плиток для стін

Якщо облицювання стін здійснюється правильно, матеріал практично не поступається бетону по міцності і здатний зберігати свої якості і привабливий зовнішній вигляд довгі роки. Такі експлуатаційні характеристики досягаються за рахунок виробництва із застосуванням термічного методу обробки.

Висока міцність продукції забезпечує стійкість до вологи, яка також підвищує рівень морозостійкості. З цієї причини її можна використовувати не тільки для внутрішньої, але і для зовнішньої обробки.

Спосіб виготовлення плит розділяється на клас А і Б. У першому випадку при виробництві застосовують екструзівну технологію. Кінцевий результат відрізняється чіткими краями і плоскою, рівною поверхнею. Для другого класу характерне використання методу пресування. В кінцевому підсумку вироби можуть бути не дуже рівними.

Не менш важливим фактором, який також варто враховувати перед придбанням, є гідрофобність. Вона полягає у здатності продукту поглинати воду. Залежно від цього плитки діляться на чотири класи. Показник першого менше 3%, другого - від 3 до 6%, третій варіюється від 6 до 10%, а для останнього характерно число більше 10%. Таку інформацію можна знайти на упаковці.

Додаткові характеристики плитки для стіни

Варто враховувати, що оздоблювальний матеріал для стін досить часто піддається чищенню і миттю з використанням побутової хімії. Вона може руйнівно впливати на виріб. Для цього важливо, щоб обробка була стійкою до миючих засобів. Товар, який має маркування АА, вважається найбільш стійким.

Завдяки маркуванню можна дізнатися чимало корисної інформації про бажаної моделі. Це стосується і її призначення. Зображення руки вказує на те, що товар застосовується для облицювання стін. Якщо на упаковку нанесений малюнок зі сніжинкою, це говорить про морозостійкість, а кількість випалу, яким піддавалася плитка, визначається цифрами із зображенням вогняного полум'я. Плитка на стіни також має відмінності за типом поверхні. Вона може бути:

  • матовою. Такий варіант простий у догляді і сприяє створенню затишку в приміщенні;
  • глянсовою. Різновид відрізняється гладкістю і добре відбиває світло, однак догляд за ним супроводжується певними труднощами. Наприклад, на стінах можуть залишатися розводи від мила або наліт, від яких необхідно позбавлятися;
  • рельєфною. Ці моделі виділяються малюнком або візерунком, а поверхня може бути як матовою, так і глянсовою.

Плитка для стіни Cerrad купити

Плитка для стіни Церад має високу якість, а її ціна цілком доступна. В нашому інтернет-магазині Cerrad ви також можете придбати якісні підвіконня, ступінь, декор на кухню, декор у коридор, плінтуси для підлоги, плитку для фасадів , мозаїку для басейнів, плитку для ванни , туалету та інших приміщень, а також безліч інших товарів, стійких до зносу та довговічних.