Знайдено товарів: 444

Плитка для фасаду

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Стрімкий розвиток сучасних технологій анітрохи не змінює становище клінкерної плитки на ринку будівельних матеріалів. Вона досі залишається найкращим рішенням для облицювання фасадів. Міцне й естетично привабливе покриття робить зовнішній вигляд об'єктів завершеним, а компанія Cerrad з бездоганною репутацією гарантує довгий термін служби своєї продукції.

Фасадний клінкер здалеку практично неможливо відрізнити від цегляної кладки. Подібність полягає не тільки в візуальному ефекті, а й у функціональності. В процесі виробництва матеріал довго обробляється при високій температурі, завдяки чому укладена плитка стає декоративною поверхнею, що захищає стіни будівлі від впливу підвищеної вологості та раптової зміни температури.

Кращий вибір для облицювання фасаду

Облицювальна плитка може знадобитися як при реалізації проекту нового будинку, так і для проведення незначної реконструкції вже відбудованого житла. Купівля керамограніту або клінкеру під цеглу надає будівлі відразу кілька вагомих переваг:

  • матеріал набагато менше навантажує фундамент будинку в порівнянні зі звичайною цеглою;
  • поверхня витримує різні кліматичні опади та різкі температурні перепади;
  • плитка надійно захищає стіни будівлі.

Клінкерна цегла для фасаду з точністю до дрібниць відтворює штучний камінь для кладки. Кропітка робота над кутовими елементами дозволяє філігранно імітувати цеглу. Фасадна плитка в інтернет-магазині подана в різних колірних рішеннях. Сірі, червоні, білі варіації допомагають реалізувати будь-які дизайнерські ідеї. Клієнти можуть зробити вибір між глянцевими, матовими, рифленими й іншими поверхнями.

На особливу увагу заслуговує клінкерна плитка ручного формування. Для неї характерна наявність несиметричних нерівностей, шорсткостей, переходів і зістарених борозен. Це відмінний варіант не тільки для облицювання будівель, але й для огорожі на вулиці. Підбір будматеріалів, що гармонійно поєднуються, дозволяє стилістично об'єднати огорожу і будинок, щоб створити єдину унікальну композицію, просякнуту відчуттям затишку та свободи.

Як купити плитку на фасад будинку онлайн

Починайте ремонтні роботи з придбання морозостійкого клінкеру і керамограніту в нашому інтернет-магазині. Як офіційний постачальник зовнішньої плитки від польського виробника ми пропонуємо понад двісті варіантів з відмінними розмірами, колірними рішеннями та типами поверхонь. Вивчити асортимент, підібрати матеріал і купити його за доступною ціною вдасться у два кліки. Зручні фільтри прискорюють процес пошуку оптимального матеріалу.

Кожен зразок у віртуальному каталозі має докладний опис характеристик і якісне фото. Для оформлення замовлення потрібно лише визначити необхідну кількість матеріалу для обшивки будинку. Менеджери оперативно обробляють заявки, а доставка товару можлива в будь-яке місто України.

Обирайте продукцію Церрад, щоб зробити вигідну інвестицію у своє житло!