Доставка та оплата

Доставка

Наша компанія здійснює доставку по всій території України. Не залежно від Вашого місця розташування і способу оплати, замовлене буде у Вас в найкоротші терміни.

Зробити замовлення на сайті дуже просто! Ви або оформляєте заявку через корзину (попередньо додавши потрібні товари), або ж диктуєте те, що Вам потрібно по телефону або скайпу нашим менеджерам. Якщо Вам простіше це зробити через електронну пошту — пишіть на info@cerrad.in.ua і в темі листа вкажіть «Замовлення плитки».

Ми зробимо повний прорахунок, потім обговорюємо остаточну суму знижки та метод доставки. В залежності від обсягу замовлення наші менеджери прорахують найбільш вигідний та оптимальний спосіб доставки Вашого замовлення. Для постійних покупців передбачена накопичувальна система знижок.

Оплата

Оплата всіх замовлень проводиться як готівковим розрахунком, так і безготівковим. Залежно від суми Вашого замовлення — і залежить розмір знижки. Сума знижки прораховується індивідуально.

З 14 по 17 жовтня - вихідні дні в шоу-румі, інтернет-магазин працює в режимі онлайн-каталогу. Всі замовлення будуть опрацьовані в понеділок, 18 жовтня.