Знайдено товарів: 120

Плитка для груби

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Плитка для облицювання груби дає можливість надати навіть звичайній будові унікальний і розкішний зовнішній вигляд, а також втілити в життя будь-які задуми і дизайнерські рішення. Крім того, що з появою обробки груба стає прикрасою дизайну інтер'єру, вона також дозволяє економити на опаленні, оскільки матеріал здатний тривалий час утримувати тепло. Плитки мають масу переваг для надійної, тривалої і комфортної експлуатації, проте для цього необхідно зробити вибір на користь відповідного виробу, враховуючи його властивості і характеристики.

Плитка для груби: основні вимоги до вибору

Звичайна плитка з кераміки не підійде для обробки опалювального обладнання. Це пояснюється тим, що вона не призначена для використання в умовах сильного нагріву. В першу чергу рекомендується звертати увагу на наявність у матеріалу термостійкості і міцності, при цьому її рівень повинен бути високим. Для того щоб переконатися в стійкості продукції до високих температур, слід враховувати маркування. Така характеристика позначається на упаковці буквою «Т». Вона свідчить про те, що товар можна спокійно використовувати для гарячих стін. Крім цього, плитка для груби повинна характеризуватися такими особливостями:

  • екологічною чистотою. Наявність токсичних речовин в складі не може бути нормою. Це пояснюється тим, що вони будуть виділятися прямо в повітря при нагріванні;
  • теплоємністю і теплопроникністю. Продукт з такими якостями зможе швидко нагріватися і віддавати в приміщення тепло;
  • стійкістю до вологи. Оптимальний показник не повинен перевищувати 3%;
  • високим рівнем міцності;
  • стійкістю до деформації.

Вибір облицювання для груби

Тим, хто хоче створити в приміщенні класичний дизайн, рекомендується віддати перевагу керамограниту. Завдяки йому можна робити справжні картини, а також втілювати в реальність самі незвичайні задумки. Якщо кімнату необхідно оформити в сучасному стилі, можна використовувати вироби одного тону з мінімальним декором. Для заміських будинків відмінно підійде матеріал зі стилізацією під камінь. Відомі бренди надають широкий вибір товарів і їх видів. Це стосується і стилізації. Наприклад, в інтернет-магазині Cerrad можна купити плитку під мармур, плитку дерево , моделі під глину, плитку під паркет , «класичний бетон», «червону цеглу», плитку під камінь. Також в каталозі розміщені варіанти з візерунком, плитки моноколор. При виборі варто враховувати розмір приміщення і його поєднання з майбутнім придбанням.

Плитка для грубки Церад купити

Плитка для груби Cerrad відрізняється високими експлуатаційними та технічними характеристиками. Плитка на грубу ціна може бути як високою, так і низькою. Категорію товарів, включаючи колір, розмір, тип, серію і ціну можна вибирати з безлічі запропонованих варіантів. У нас також можна вигідно купити інші матеріали для стильного оформлення поверхонь. Це може бути мозаїка для басейнів, класичні підвіконня, ступінь або декор для різноманітних призначень, включаючи декор для балкону, декор на кухню, вулицю і багато іншого.