Знайдено товарів: 46

Плитка для печі

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Плитка для печі – особливий вид облицювання, який відрізняється масою різновидів матеріалів. Вони різняться не лише за технологією виробництва, а й за властивостями. Їх необхідно враховувати при виборі продукції, оскільки обробка для печі повинна мати безліч характеристик для надійної та довговічної експлуатації. Насамперед це пояснюється тим, що через нагрівання печі певний матеріал може потріскатися, втратити презентабельний зовнішній вигляд і стати непридатним.

Плитка для облицювання печі та її функції

Оздоблення, призначене для нагрівальних обладнання, виконує безліч функцій. Однією з найважливіших є скорочення часу, що йде на прогрівання приміщення, у якому перебуває піч. Крім цього, віддача тепла та показники теплоємності збільшуються у рази.

Говорячи про естетичні властивості оздоблення, вона здатна не просто прикрасити та перетворити опалювальне обладнання, а й стати важливим елементом дизайну інтер'єру всієї кімнати. Крім того, очищати поверхні від бруду та пилу стає набагато простіше.

Як обрати плитку для печі?

Існує кілька різновидів матеріалу для облицювання обігріву:

  1. Керамограніт. Він відрізняється підвищеною міцністю, твердістю, а також стійкістю до несприятливої ??дії вологи. Рівень поглинання води низький. Одна з найважливіших якостей матеріалу – вогнестійкість та здатність витримувати високі та низькі температури, а також їх перепади.
  2. Клінкер. Клінкерні вироби є альтернативою цегли для обробки. Вони відрізняються надійністю, стійкістю до низької температури, здатністю довго зберігати тепло, проте не зовсім підходять для кахельних печей. Матеріал також простий у догляді і може зберігати презентабельний вигляд багато років. Такі моделі варто берегти від механічних пошкоджень.
  3. Майоліка та теракот. Їх характерна практичність, міцність, вогнестійкість, і навіть паро- і повітропроникність. Теракотова плитка може бути глазурованою і неглазурованою. Перший вид популярніший через свою привабливість.
  4. Зразки. Декоративний матеріал має жароміцність, естетичний зовнішній вигляд і забезпечує простоту догляду. Вироби також здатні продовжити термін служби печі.
  5. Шамот. Плитка стійка до нагрівання, вологи, а також відрізняється екологічністю та міцністю.

Де купити плитку Церад для печі?

Продукція Церад поєднує у собі високу якість, стильний дизайн та прийнятну вартість. Купити плитку Cerrad для печі можна в різній стилізації та кольорах. У нашому інтернет-магазині Церад також можна купити безліч інших товарів. Серед них мозаїка, декор, підвіконня, ступінь, плінтус. Крім стилізації, матеріалу, кольору, форми, типу та призначення, ціна також є важливим критерієм вибору. У нас можна вибрати як дорогі та елітні, так і недорогі та практичні варіанти. У каталозі представлені плитка під мармур, плитка під бетон , мозаїка для басейну, керамічна плитка, а також міцна плитка для фасаду, плінтуса на стелю та декор для дому.