Знайдено товарів: 182

Плитка під камінь

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Обробка декоративним покриттям під камінь знайшла широке застосування в дизайні інтер'єру приміщень і є особливо затребуваною серед дизайнерів у всьому світі. Це пояснюється красою і функціональністю виробів, а також простим монтажем, універсальністю та багатьма іншими перевагами.

Особливості плитки під камінь

Плитка під камінь може прикрасити будь-яку кімнату і поверхню, а також внести родзинку в загальний зовнішній вигляд приміщення, освіжити його і зробити унікальним. При цьому для досягнення такого ефекту часто досить облицювати навіть невелику площу стіни або іншої поверхні.

Для виготовлення продукції використовують глину, скло, кераміку і пластик. Від матеріалу буде залежати не тільки ціна, але також специфіка процесу установки, сфера використання. Найбільш поширеними вважаються клінкер, кахель і керамограніт. Рідше використовують котто. Однак всі ці види відрізняються підвищеною міцністю, здатністю витримувати великі навантаження і механічний вплив. Крім того, для них характерна низька або навіть нульова ступінь поглинання води. При цьому одним з найбільш значущих плюсів для оформлення житла вважається привабливий зовнішній вигляд і дизайн.

Призначена для імітації каменя плитка з пластику виробляється з полівінілхлориду, завдяки чому має тривалий термін експлуатації. Характерною особливістю полімеру є гігієнічність, оскільки він не вбирає воду, а також забезпечує спрощений монтаж і легкий догляд. Сучасні технології виробництва дозволяють додати продукції з пластика найрізноманітніші структури і форми.

Переваги плитки під камінь

Одна з головних переваг, завдяки яким матеріал зі стилізацією під камінь знайшов свою популярність - доступна вартість. Це пояснюється тим, що матеріал при виробництві товарів набагато дешевше натурального каменю. До того ж специфіка процесу виготовлення також має значні особливості.

До достоїнств виробів також варто віднести їх розмір. На ринку можна знайти найрізноманітніші моделі, починаючи від найменших, закінчуючи великими елементами. Більш того, продукція з імітацією каменю в кілька разів легше натурального, завдяки чому можна використовувати її і для стель, і для камінів, і для підвіконь. Крім того, для того, щоб зафіксувати матеріал на поверхні, не потрібно докладати суттєвих зусиль і витрачати багато часу. Плитка також має стійкість до вологи, ультрафіолету, зносу і відрізняється міцністю і екологічністю.

Купити плитку під камінь

У нашому інтернет-магазині Cerrad можна вигідно купити якісну продукцію бренду Церад. Плитки мають різноманітний дизайн, форми і розміри, а, крім стилізації під камінь, у нас також можна знайти товари під бетон, мармур, глину, дерево, цегла. В каталозі представлено безліч виробів для якісного та стильного облаштування житла, в тому числі мозаїка для басейну, плитка для ванних кімнат , декор, плінтус на підлогу. Крім того, застосування матеріалу практично необмежено. У каталозі ви також знайдете якісну плитку для вулиці, плитку моноколор, традиційні плитки та багато іншого.