Знайдено товарів: 560

Плитка для тераси

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Облаштування підлоги обробки тераси - це досить важливий процес. В першу чергу необхідно визначитися з матеріалом для укладання і його властивостями, оскільки для зовнішнього застосування підійде далеко не кожна продукція. Невідповідна плитка на терасу може швидко прийти в непридатність, утворюючи тріщини і деформуючись, а також втрачаючи колір, привабливий зовнішній вигляд та інші якості. Виходячи з цього, необхідно віддавати перевагу спеціальній плитці з необхідними для вуличного облицювання характеристиками.

Плитка для терас: особливості та критерії вибору

У спеціалізованих магазинах можна знайти велику кількість різноманітних моделей, що мають не тільки високі експлуатаційні якості, але і здатні забезпечити довговічне, надійне покриття. У тому випадку, якщо тераса нічим не утеплена, варто зупинити вибір на плитці морозостійкого типу. Вона має стійкість до низьких температур і в силу цього не втрачає своїх властивостей. Крім того, існує кілька основних критеріїв вибору, які допоможуть придбати потрібний товар для будь-якої тераси. Перед покупкою слід звертати увагу на такі фактори:

  • шорстка поверхня. Матеріал з такою поверхнею має антиковзні властивості, а це істотно знижує ризик посковзнутися і отримати травму, підвищує рівень безпеки під час експлуатації;
  • висока міцність і стійкість до утворення подряпин. За наявністю таких якостей вироби для тераси будуть стійкими до деформації і пошкоджень;
  • морозостійкість. З огляду на цей фактор необхідно також звертати увагу на рівень водопоглинання. Він не повинен бути більше ніж 3%;
  • дизайн. Естетичний зовнішній вигляд, що гармонує з іншими елементами на вулиці, зможе не тільки доповнити, але і прикрасити вулицю. Знайти відповідний за кольором, формою і стилізацією виріб досить легко, оскільки наш онлайн-магазин Cerrad надає широкий вибір товарів.

Перед здійсненням покупки також важливо переконатися, що виріб стійко переносить промені ультрафіолету. В іншому випадку він втратить свій колір.

Купити плитку для відкритих терас

Плитка для терас Церад - продукція, що забезпечує довговічну і комфортну експлуатацію. Це дозволяє насолоджуватися зовнішнім виглядом і властивостями товару багато років. Крім того, ціна на неї цілком доступна. Плитка для терас Cerrad відрізняється стійкістю до зносу, універсальним та оригінальним дизайном, а також широким вибором стилізації. Наприклад, плитка зовнішня для тераси, вулиці або тротуару може бути під мармур, дерево, глину, цеглу, зустрічаються плитки під бетон. Купити продукцію можна в Києві і з доставкою по всій Україні.

У нашому каталозі також можна знайти товари різного типу. У тому числі морозостійкі плитки , потовщені моделі, структурні плитки , ANTISLIP, ректифіковані, глазуровані плитки , гладкі, матові плитки та інші. Матеріал може бути різного кольору. Наприклад, чорного, білого, сірого, кремового, бежевого, червоного, золотого або коричневого. Також можна вибрати форму, розмір, серію і цінову категорію моделей.

0800 212 742 Безкоштовно з міських і мобільних