Швидкісне укладання плитки без хрестиків

Швидкісне укладання плитки без хрестиків

Для монтажу сучасної керамічної плитки у ванній кімнаті, на кухні, в коридорі або офісному приміщенні підходять різні способи. Коли укладання виконується майстром, він враховує найменші нюанси експлуатації та вимоги дизайну, щоб отримати першокласний результат. Якщо ж йдеться про бажання самостійно змінити вигляд приміщення, рекомендуємо ознайомитись зі швидкісною технікою укладання без хрестиків для міжплиткових швів. Інформація у статті розповість про цей спосіб, а плитку високої якості ви знайдете у каталозі польського бренду Cerrad.

Монтаж без хрестиків: підготовчі роботи

Відсутність хрестиків для міжплиткових швів при укладанні керамічного покриття зовсім не говорить про те, що результат буде поганим та недовгостроковим. Використання подібної техніки – гарантія поєднання швидкості та якості. Монтаж керамограніту виконується на суху та абсолютно рівну поверхню. У процесі знадобляться такі інструменти:

  • лазерний рівень — гарантія точних вимірювань та укладання рівних рядів;
  • металевий або пластиковий розсувний гребінець — для вирівнювання нанесеного на основу клейового складу;
  • клей — речовина, яка підбирається під конкретний матеріал та експлуатаційні характеристики;
  • безпосередньо плитка — декоративний матеріал для оформлення стін та підлоги.

bez-shviv

Процес монтажу плитки без хрестиків починається з будь-якого кута. Ідеальним варіантом стане стіна навпроти вхідних дверей до кімнати. Для економії часу варто відразу занести керамограніт або клінкер у приміщення. Після закінчення підготовчих робіт настає етап замішування клею. Для міцного зчеплення необхідно дотримуватись інструкцій виробника.

Укладання керамічної плитки без допоміжних матеріалів: особливості

Метод швидкісного укладання підходить, якщо куплена вами плитка має неідеальні сторони, а якщо ви віддаєте перевагу найкращим матеріалам — вибирайте їх у інтернет-магазині Cerrad. Оцінити якість обробки вийде майже відразу після початку процесу, а прикладати великих зусиль не потрібно. Клейовий склад наноситься відразу на два ряди плитки, після чого потрібно взяти в руки два керамічні фрагменти майбутньої композиції і щільно посадити, збиваючи між собою. Це спосіб досягти рівних швів. Перевірити строгість дотримання геометрії допоможе лазерний рівень. Їм варто користуватися регулярно, щоб одразу помічати нерівності у укладанні.

Якщо ви хочете зробити процес монтажу максимально ефективним за трудовитратами, на етапі підготовки варто виконати обрізку плитки відповідно до проведених вимірювань приміщення. За такої умови один день у вас піде на монтаж, а другий ви зможете присвятити затирці швів.

Швидкісний монтаж керамічної обробки: фішки

Однією із родзинок швидкісної техніки укладання вважається підбір якісного дрібнозернистого клею. Сцепляющий склад із дрібними фракціями активних компонентів рівномірно розподіляється під шаром плитки. Він добре розтягується за умови замішування в чистій ємності. Також важливо підібрати гребінець, який допоможе в нанесенні клею на основу.

Ще одна особливість техніки монтажу — укладання одразу двох плиток з рухами вперед і назад. Невеликі зусилля сприяють тому, що простір між елементами покриття не заповнюється клеєм, демонструється відмінне зчеплення з основою. Розгляньте швидкісне укладання плитки без хрестиків як один із варіантів для вашого проекту. Дотримуйтесь порад експертом, а якісний клінкер та керамограніт від польського бренду Cerrad чекають на вас в інтернет-магазині офіційного дилера.