Знайдено товарів: 17

Плитка під моноколор

Фільтр товарів
Скинути всі фільтри
  • Ціна
  • Ціна
  • Популярні
Скинути всі фільтри

Одноколірна плитка Cerrad являє собою виріб високої якості, що відрізняється довговічністю та високими технічними характеристиками. Це рівний матеріал, у якого відсутні будь-які розлучення, рельєфи та переходи. Моноколор – досить поширене рішення при оформленні дизайну інтер'єру та екстер'єру, яке має низку особливостей та переваг.

Плитка моноколор у дизайні приміщень: різновиди та особливості використання

На перший погляд однотонний оздоблювальний матеріал може здатися нудним. Однак це не так, адже це один з найуніверсальніших варіантів, за допомогою якого можна створити як класичне та елегантне, так і неординарне оформлення приміщення.

Облицювання може бути декількох видів:

  1. Без вкраплень інших кольорів та відтінків, а також без розлучень. У більшості випадків такі вироби мають глянсову поверхню.
  2. З одним домінуючим кольором. Лицьова сторона продукції найчастіше матова.

Щоб зробити акцент на певному відтінку, можна комбінувати кахель одного тону. У сучасному інтер'єрі все частіше зустрічається дизайн із використанням кольорів, які на перший погляд здаються абсолютно несумісними. Однак для того щоб отримати в результаті незвичайний, авторський інтер'єр з родзинкою, можна застосовувати різні ідеї. Розкладка може бути хаотичною або з поєднанням смуг різноманітних колірних гам.

Сфера використання одноколірної плитки моноколор

Монохромний дизайн набув популярності не тільки як обробка житла, а й для промислових та торгових об'єктів. Найчастіше матеріал фіксують на стінах, а стеля та підлога мають іншу стилізацію, проте в цілому продукція дає повну свободу для втілення фантазій та різноманітних дизайнерських рішень. Використовувати вироби можна на кухні, для оформлення фартуха, у ванній кімнаті та інших приміщеннях. При облицюванні туалету або ванної кімнати в більшості випадків кожна поверхня має свій тон, при цьому стеля, стіни та підлога можуть відрізнятися за кольором.

Моноколорний матеріал також надає можливість здійснювати ремонт частинами. Наприклад, можна робити вставки, що гармонійно поєднуються в загальній композиції. У тому випадку, якщо на стіні є панно декоративного типу, вкраплення однієї колірної гамизможуть сформувати фон.

Де вигідно купити моноколор плитку?

Плитка однокольорова Церад також представлена ??в широкому асортименті та має як універсальний, так і незвичайний дизайн, що дозволяє вибрати товар, який поєднуватиметься з будь-яким приміщенням. Ціна товарів доступна.Крім того, в нашому онлайн-магазині Церад можна купити плитку Cerrad для різних призначень:

Товар доставляємо Україною протягом 3-5 днів. Замовляйте вже зараз!