Фасад: якою повинна бути плитка для фасаду

Фасад: якою повинна бути плитка для фасаду

Якщо людину спочатку оцінюють за зовнішнім виглядом, то будинок оцінюють по фасаду. Матеріалів для оздоблення стін будинку багато, але далеко не всі вони практичні у використанні. Все більшу популярність набирає плитка для фасаду. Плитку нескладно встановити, вона довговічна і проста у використанні і догляді. Більше того, сьогодні плитка буває різних кольорів, фактур і форм. Для фантазії немає обмежень, за допомогою плитки можна створити фасад будівлі в будь-якому стилі. Фасадна плитка несе в собі не тільки декоративну місію, а також має список плюсів. Наприклад, якщо для обробки фасаду застосувати плитку, це збільшить стійкість будівлі до пошкоджень та погодних умов. Також фасадна плитка може додатково утеплювати стіни, ця функція корисна в холодні пори року, що допоможе заощадити на опаленні.

Перед тим, як остаточно зупинити вибір на одному з видів плитки, потрібно заглибитися в деякі характеристики. Фасадна плитка повинна мати наступні характеристики:

  • Морозостійкість. Щоб плитка не відігравала лише роль декору, а зберігала в будинку тепло, звертайте увагу на рівень морозостійкості плитки.
  • Зносостійкість. Наша погода нестабільна панночка, тому радує снігом і дощем і палючим сонцем. Плитка для фасаду повинна бути стійкою і не піддаватися на погодні провокації. Чим вище рівень зносостійкості у фасадної плитки, тим більше часу прослужить.
  • Вологостійкість. Ми вже згадували, що для приміщень з підвищеною вологістю, обирають відповідну плитку. Фасад будівлі – не виняток. Висока стійкість до вологи – обов'язковий критерій при виборі фасадної плитки.
  • Стійкість перед температурами. Сьогодні +15, а завтра -5. Перепади температур з працею переносять не лише люди, у яких скаче тиск, але і плитка. Плитка для фасаду ніяк не повинна деформуватися при різких перепадах температур, інакше не буде виконувати захисних функцій.

фасадная плитка cerrad

Дотримуючись технічні правила при виборі фасадної плитки, будинок надійно захищений від погодних умов і механічних впливів.

Але не варто забувати про естетичну сторону. Слідуйте за покликом серця і створюйте такий дизайн, який давно хотіли. Тим більше, що з плиткою – це не проблема. Фасадна плитка може в точності копіювати цегла, камінь або дерево. Все залежить від того, до якого стилю ви більше схиляєтеся.