Спосіб монтажу керамічної плитки вибирається залежно від вимог конкретного інтер'єрного проекту, умов експлуатації приміщення та інших факторів. Бюджет, бажані терміни монтажу, задуманий дизайн також впливають на вибір техніки. Найкраще, якщо остаточне рішення ухвалить професіонал. Якщо ж ви налаштовані провести оздоблювальні роботи самостійно або хочете розширити кругозір, пропонуємо вам статтю про німецьку техніку укладання. Вона підходить для клінкеру та керамограніту від польського бренду Cerrad, його ви можете купити у цьому інтернет-магазині.
Німецька технологія укладання: що являє собою
Технологія монтажу керамічного оздоблення з Німеччини ґрунтується на дотриманні трьох принципів: якості, довговічності та точності. Вона включає кропіткі роботи з підготовки основи, застосування різних інструментів для точних вимірювань та акцент на дизайнерських деталях.
Використання німецької техніки укладання починається з підготовки клею. Він повинен підходити до вибраної плитки за властивостями. Замішування відбувається згідно з інструкцією, що надається виробником суміші. Монтаж плитки починається з центру, а йде вгору та вниз. Не варто наносити клей одразу на всю підготовлену поверхню, обмежтеся фрагментом, який ви заповните керамогранітом найближчим часом. При обробці стіни вам знадобиться лазер, завдяки якому не потрібно буде наносити розмітку вручну.
Перед безпосередньою викладкою плитки нанесений клей прочісується за допомогою такого інструменту як гребінка із зубами. Тільки після цього можна переходити безпосередньо до монтажу за німецькою технологією. Допоміжні хрестики вам не знадобляться, при цьому геометрія буде бездоганною, а завдяки використанню лазерного рівня.
Відразу після викладання плитка може стікати, але панікувати не варто. Коли викладаєте керамограніт на поверхню, здійсніть рух вперед-назад і легко поплескайте по покриття для кращої усадки. Подібні дії вирівнюють ряди оздоблення, але не зазнають поспіху.
Використання німецької техніки укладання передбачає роботу з великим обсягом клею, але не завжди його слід розводити відразу. Після деякого часу стан розчину може змінитися. Якщо ви бачите в ємності клей, який завітер і встиг сформувати зверху плівку, варто виконати новий заміс. Оскільки монтаж ведеться від центру вниз та вгору, розумним рішенням буде послідовне замішування двох партій клейового складу. Технологія укладання знизу така ж, як і зверху, не варто забувати про постукування без зусиль. В результаті кропіткої роботи виходить покриття чудової якості. Воно витримує строгу геометрію і відповідає початковому дизайнерському задуму.
Німецька техніка укладання: чим приваблива
Родзинкою німецької техніки укладання плитки вважається те, що вона гарантує точність геометрії, при цьому не вимагає застосування допоміжних витратних матеріалів. Акуратний результат та рівні ряди будуть на підставі навіть за умови, що плитка виготовлена з несуттєвими розмірними відхиленнями. Найкраще готове оздоблювальне полотно виглядає на рівні очей. Якщо на стіні з'являються якісь незначні нерівності, це відбувається занадто високо або низько, тому ніхто навіть не побачить різниці. Використовуйте німецьку техніку плиткового монтажу, якщо хочете заощадити на хрестиках та отримати чудовий результат. А якісний керамограніт та клінкер для втілення будь-яких ідей чекає на вас в інтернет-магазині Cerrad .