Робимо чудовий фасад для будинку «Під цеглу»

Робимо чудовий фасад для будинку «Під цеглу»

Зовнішня частина заміського будинку облицьовується плиткою під цеглу. Клінкерна фасадна плитка є прекрасною альтернативою цеглі та успішно замінює його там, де він не може бути використаний.

Плитка під цеглу різноманітна за зовнішнім виглядом, вона має різні відтінки і структуру. Існує 2 види плитки, які імітують цегла: клінкерна плитка керамічна.

Кращим варіантом для обробки фасадів є клінкерна плитка Cerrad. Її краса, міцність, екологічність, стійкість до несприятливих атмосферних умов манять до себе. Будь-який архітектурний стиль підвладний клінкерної плитки.

фасадная плитка под кирпич

Також плитка призначена для внутрішньої обробки. Оригінальним рішенням внутрішньої обробки деяких приміщень виявилася імітація цегляної кладки на стінах.

Не всім до душі класичний інтер'єр. Іноді хочеться чогось незвичайного, чогось урбаністичного та лофтового, ось тоді при обробці потрібно використовувати плитку під цеглу. З її допомогою будь-яке приміщення зміниться. Стіни в передпокої, кухні або ванній кімнаті будуть виглядати вельми незвично і стильно.

Керамічна плитка також використовується в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Неможливо уявити туалет або ванну кімнату без плитки. Якщо ж вона імітує цегляну кладку, приміщення заграє по-новому. Нестандартні кольори, розміри, пропорції дозволяють оформляти поверхню стіни, надаючи їй додаткові естетичні відтінки

Укладати плитку просто, та й доглядати за такою стіною легко: досить протирати облицювання вологою ганчіркою.

Зробимо висновок - цегляна поклажу підійде для будь-якого інтер'єру та екстер'єру.

плитка под кирпич