Фасадна клінкерна плитка!

Фасадна клінкерна плитка!

Фасадна плитка - облицювальний матеріал, який користується попитом у споживачів. Пам'ятаєте старі американські фільми, де облицювання кожного будинку має свій колір і свою укладання. Де кожен будинок є справжніми творами мистецтва.

Таку красу можна досягти при використанні клінкерної плитки для фасаду. Матеріал ідеально підходить для обробки заміських будинків. Він є затребуваним не тільки в приватних будівництвах, а і в реставрації старих споруд. Фасадна плитка може відтворити будь-яку текстуру, яка буде імітувати натуральний камінь, а також колір, який впишеться в дизайн інтер'єру.

клинкерная фасадная плитка

На жаль, у нас не так поширене облицьовувати плиткою будинок, а ось в Європі це вважається не нововведенням, а звичайною справою. Придивіться до цих казкових будиночків, до їх красі і пишності.

Фасадна клінкерна плитка - доступна і ефективна альтернатива цеглі. До того ж вона заощадить ваш сімейний бюджет. Фасадна плитка коштує дешевше і служить довше облицювальної цегли.

Така плитка має переваги і характеристики:

1. Фасадна плитка міцна, її показники міцності набагато вище будь-якого облицювального матеріалу.

2. Вона не піддається загоряння і є пожежобезпечною.

3. Облицювальний матеріал безпечний для здоров'я людини, при виготовленні використовуються тільки екологічно чисті компоненти.

4. Фасадна плитка є морозостійкою і стійкою до перепаду температур.

5. Плитка стійка до корозії - на ній не осідає цвіль або грибок.

6. Завдяки довговічності такого матеріалу, будинок збереже первісний вигляд і буде радувати вас довгий час.

7. Плитка має низький показник вологопоглинання - вода не проникає в структуру матеріалу, а дощ змиває всі забруднення на плитці.

8. Колірна гамма клінкерної плитки для облицювання будинку дозволить вам втілити найсміливіші дизайнерські рішення.

фасадная плитка

З допомогою фасадної плитки можна створити акуратний і естетичний вид на вашій ділянці. У тон вашого будинку можна підібрати плитку для доріжок або майданчиків, облицювати басейн або патіо. Багато років ви будете насолоджуватися своїм красивим, яскравим і стильним будинком.