Клінкерна плитка для сходів!

Клінкерна плитка для сходів!

Зробити комплексне рішення не є проблемою. Польська компанія Cerrad випускає лінійку клінкерної плитки для сходів, так звану V shape. Вона є доповненням до стандартної колекції. Таким чином можна створити свій власний стиль не тільки в будинку, а й на вулиці.

Плитка V shape - це проступи з капі носами, з їх допомогою утворюється унікальна сходова система.

плитка на ступени

Така плита виробляється методом подвійного випалу, завдяки цьому вона стійка до зовнішніх факторів. Компанія Cerrad завжди турбується про безпеку споживачів, плитка з цієї лінійки має рифлену поверхню, на ній неможливо посковзнутися, будь то дощ або сніг. Сходи виготовляються з екологічно чистого матеріалу.

Трохи про те, як потрібно укладати плитку з лінійки V shape.

Продукти компанії Cerrad потрібно укладати з допомогою відповідних матеріалів. Це повинні бути еластичні клейкі маси для морозостійкої плитки, еластичні ущільнювачі для розширювальних швів і еластичні фуги.

Плитку можна використовувати на сходах, а також на терасах: відкритих і закритих. Безпечна експлуатація клінкерних ступенів гарантована при правильному монтажі.

Не забуваємо про заснування, воно повинно бути сухим і без забруднень. На основу потрібно нанести клей для плитки. Для того, щоб правильно укласти плитку, її потрібно вкладати згідно з кресленням або попередньо викласти плиту на суху підставу і вибрати найбільш підходяще розташування.

плитка для ступени

Взагалі, клінкерна плитка для сходів має безліч переваг:

- зносостійкість (плитка не потріскається і не втратить свій колір з часом);

- стійкість до забруднення і простота в прибиранні;

- морозостійкість;

- міцність;

- естетичний вигляд (ви з легкістю підберете варіант, який максимально наближений до вашого дизайну);

- простота в укладанні;

- антиковзні властивості.

Клінкерна плитка для сходинок - це надійність, довговічність і привабливість.