Клінкерна плитка в інтер'єрі

Клінкерна плитка в інтер'єрі

Клінкерна плитка використовується не тільки для обробки фасадів, а й для внутрішніх інтер'єрів. З допомогою клінкеру можна зробити акцент на деяких ділянках: оформити камін, сходи, вікно або дверні прорізи.

Клінкерна плитка водостійка. Клінкер можна використовувати у ванних кімнатах, басейнах і саунах. Такий матеріал, як клінкерна плитка, можна назвати універсальним. Він і справді довговічний, за ним легко доглядати і мити.

клинкер к гостиной

Можна виділити кілька головних переваг:

- стійкість до стирання;

- вогнетривкість - можна використовувати в обробці каміна, вогнища, грубної труби;

- морозостійкість;

- коррозиеустойчивость;

- антиковзні властивості - плитка залишається не слизькою, можна використовувати у ванній кімнаті;

- стійкість до різких змін температури;

- стійкість до несприятливих атмосферних умов;

- міцність - може використовуватися там, де звичайна плитка давно б зруйнувалася;

- простота в збиранні - її легко мити, плитка не сприйнятлива до хімічних речовин;

- довговічність.

Ви помітили, що клінкерна плитка представлена у різноманітній кольоровій гамі? З упевненістю можемо сказати, що плитка забарвлюється тільки натуральними барвниками. Можна виділити такі основні відтінки, як: коричневий, помаранчевий, червоний і білий.

Дуже часто клінкерну плитку використовують в інтер'єрі в якості імітації натуральної цегляної кладки. Це сучасний дизайнерський тренд і шик. Також плитку можна використовувати у всьому приміщення, а можна на деяких поверхнях. Все залежить від вашого стилістичного інтер'єру і від ваших уподобань.

клинкер в комнате

Поговоримо про стилях, які підходять для клінкерної плитки.

1. Стиль Лофт - родзинкою мистецтво завжди вважалася цегляна поклажу. Стиль зародився в приміщеннях колишніх заводів і складів. Новим власникам не вистачало коштів для ремонту, тому вони зберігали промислову естетику. Пізніше це стали називати лофтом, де є хоч одна цегляна стіна.

2. Кантрі - присутність в інтер'єрі печі або каміна, які не треба було обробляти. Обов'язковим для стилю кантрі вважається натуральне дерево і цегляні стіни.

3. Мінімалізм - груба цегляна поклажу присутня в такому інтер'єрі. Найчастіше використовується червоний або коричневий цегла, його легко можна замінити клінкерною плиткою.

4. Хай-тек - біла клінкерна плитка ідеально підійде для такого стилю.

Одне можемо сказати точно: клінкерна плитка подарує вашому інтер'єру особливу атмосферу.

А завдяки різноманітності фактур можна втілити будь-які дизайнерські фантазії.