Як доглядати за клінкерною плиткою

Як доглядати за клінкерною плиткою

Клінкерна плитка - універсальний матеріал, що підходить для облицювання інтер'єру та екстер'єру. Найчастіше таку плитку застосовують для фасадної частини будівлі, садових доріжок, терас, підлог і ступенів.

При виготовленні плитка піддається випалу високої температури (близько 1200 градусів), саме це робить плитку такою міцною, зносостійкої і несприйнятливою до сонця, вологи або морозу.

Клінкерна плитка імітує природний камінь, але прибирати за таким матеріалом набагато простіше.

уход за клинкерной плиткой

Як правильно позбавлятися від певних забруднень?

  • Від пилу і звичайних забруднень допоможе позбутися проста вода. Садові доріжки, сходи і фасад будівлі рекомендується періодично промивати водою, щоб позбутися від бруду.
  • Більш серйозні забруднення можна прибрати за допомогою оцту або лимонної кислоти, при цьому потрібно використовувати м'яку губку. Не використовуйте кислотні і лужні засоби, вони можуть зіпсувати шви між плитками.
  • Після того, як плитку поклали необхідно її очистити від клею та затирання. Це потрібно зробити в перші 2 години, щоб забруднення не в'їлися.
  • Після зими від солі на доріжках можна позбутися за допомогою спеціальних мийних засобів для плитки. Це ж відноситься до жирних плям.
  • Для того, щоб продовжити термін служби клінкерної плитки необхідно періодично використовувати кошти з гідрофобними властивостями. Такі кошти актуальні в приміщеннях з підвищеною вологістю (басейни, сауни, ванни).

Наша порада! Від будь-яких видів забруднення краще всього відразу позбуватися. Це допоможе продовжити не тільки термін служби плитки, а й залишити її в чудовому первісному вигляді.