Нові колекції з імітацією дерева

Нові колекції з імітацією дерева

Плитка з імітацією дерева вважається чудовим матеріалом для облицювання підлоги та стін. Такий матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики. Плитка стійка до стирання, до перепадів температури, вона набагато міцніша і зручніше в користуванні, а найголовніше - має можливість використовувати систему "тепла підлога".

Плитка під дерево буде доречна в будь-якому приміщення і при будь-якому інтер'єрі. Дизайн плитки під дерево різноманітний і різноманітний. На ринку з'являються нові колекції і польський виробник Cerrad не став нас довго мучити. На ринку з'явилися 3 нові колекції: Fuerta, Ultima і Laroya.

 • Cerrad Fuerta
 • Чарівна колекція Fuerta так і манить до себе своїми красивими відтінками і насиченими кольорами. Колекція представлена в 5 різних відтінках, які максимально точно імітують натуральну деревину. Кожний колір має 21 варіацію дизайну малюнка. Матова поверхня плитки має розмір 17*90 див.

  коллекция фуерто

 • Cerrad Ultima
 • Колекція Ultima в інтер'єрі виглядає як справжня деревина. Дизайнери максимально точно відтворили фактуру дерева. Колекція радує нас 3 колірними рішеннями, які має по 12 варіацій дизайну малюнка. Поверхня плитки матова, а сам розмір плитки 17*90 див.

  коллекция ультима

 • Cerrad Laroya
 • Матова і елегантна колекція плитки Laroya представлена в 5 натуральних колірних рішеннях. Якщо ми говоримо про сучасному дизайні, то ми говоримо і про колекції Laroya. Кожний колір плитки має 12 варіацій дизайну малюнка. Розмір плитки 17*90 див.

  коллекция ларойя

Ось такими колекціями порадував нас робите Cerrad. Сподіваємося, Ви знайшли те, що Вам по душі.