Підбираємо плитку для тераси

Підбираємо плитку для тераси

Тераси біля будинку, літні майданчики в кафе – за цим стоїть не тільки затишок і розслаблена атмосфера, але також ретельний підбір матеріалів. Найбільш оптимальним варіантом для тераси вважається плитка. Вона практична, не вимагає складного догляду, а також проста в експлуатації. Плитка для тераси підбирається тоді, коли вже заданий стиль приміщенню, тому з підбором поспішати не варто. Кожному, хто починає ремонт, хочеться, щоб підібрані матеріали прослужили довго. В ідеалі, щоб нічого не вимагало ремонту перші кілька років. Це можливо, якщо для терас і літніх майданчиків вибрати клінкерну плитку. Адже плитка міцна, стійка до пошкоджень та погодних умов, а також має великий вибір кольорів і форм, що дозволить підібрати потрібну плитку під будь-який стиль.

плитка для террасы

Властивості, якими має володіти плитка для тераси:

1. Морозостійкість. Коли вибираєте плитку для тераси, уточнюйте стійкість до поглинання. Уточнимо, що вона не повинна бути вище 3%, інакше тоді плитка буде поглинати воду, яка при низьких температурах буде замерзати, і повільно, але впевнено знищувати плитку. Якісна плитка не повинна вередувати при перепаді температур.

2. Міцність. Тераси припускають те, що по плитці буде ходити багато людей, значить, така плитка буде швидше зношуватися, ніж, наприклад, плитка на кухні. Щоб зберегти зовнішній вигляд плитки на терасі, вибирайте плитку IV або V ступеня міцності.

3. Протиковзання. Матова плитка актуальна не лише для ванної кімнати, а також для терас.

4. Простий догляд. Плитка не боїться ніяких забруднень і легко піддається чищенню.

5. Не піддається часу. Якщо ж перед часом мало кому вдається встояти, то плитка впевнено хоче довести зворотне. Якщо з самого початку відповідально поставитися до вибору плитки і доглядати за нею, плитка на терасі не буде змінювати якість і колір довгі роки.

клинкерная плитка для террасы

При виборі плитки для тераси є не тільки рекомендації, але і попередження, до яких бажано прислухатися.

1. Не можна вибирати полірований керамограніт. Він слизький і складний у прибиранні. Не найкращий варіант для терас.

2. Не варто використовувати плитку, де низькі антиковзні властивості. Тоді ризикуєте своєю безпекою, а також здоров'ям людей, які будуть ходити по такій терасі.

3. Також не радимо дивитися на скляну мозаїку для тераси.

Радимо підбирати плитку з розумом і прислухатися до рекомендацій. І ваша тераса заграє по-новому.